گاهی فقط با یک قدم از رقیبان پیشی می گیرد.

طراحی نرم افزار موبایل بهترین قدم در دنیای آنلاین امروز است.

نرم افزار موبایل چیست؟

نرم افزار موبایل یا همان اپ موبایل نرم افزارهایی هستند که بر روی سیستم عامل موبایل نصب می شوند و همانند نرم افزارهای کامپیوتر خدماتی را ارائه می دهند، برای مثال نرم افزارهای کاربردی و عملیاتی ، کاتالوگ ها و سیستمهای اطلاع رسانی .

  • نرم افزارهای موبایل نیاز به کد نویسی و طراحی گرافیک دارند. همچنین وب سرویس هایی برای ارتباط نرم افزار با سایر سامانه های آنلاین نیز وجود دارد که قابل طراحی است.
  • شما با توجه به فعالیت و کسب و کار خود می توانید نرم افزار مناسب خود را طراحی کنید. این نرم افزار می تواند صرفا برای اطلاع رسانی و آشنایی با خدمات و محصولات شما باشد و یا اقداماتی مثل سفارش گیری و فروش نیز انجام دهد.
  • برای مشاوره رایگان و گفت و گوی بیشتر منتظر تماس شما هستیم:
  • 041-33344611

چرا طراحی نرم افزار موبایل

با توجه به فراگیر شدن تلفن همراه، بدیهی است که محبوب ترین ابزار متصل به فضای مجازی موبایل می باشد و با توجه به اینکه لزوم استفاده از اینترنت جهت توسعه کسب و کار بر کسی پوشیده نیست، لذا راهی که بتوان از طریق تلفن های همراه با مردم در ارتباط بود، بهترین ابزار جهت گسترش و تبلیغ کسب و کار خواهد بود.

  • با گسترش استفاده از تلفن همراه، طراحی نرم افزار موبایل مورد توجه اصناف، شرکت ها و سازمان های مختلف جهت گسترش ارتباط مردمی قرار گرفت. مطمئنا دسترسی راحت معیار مهم و ارزشمندی برای مشتریان است. برای مثال شرایطی را تصور کنید که می خواهید به رستوران بروید. در موبایل خود اپلیکیشن رستورانی را نصب شده دارید و می توانید از طریق آن قبل از رفتن به رستوران غذای خود را سفارش دهید و همچنین میز مورد نظر را رزرو نمایید. آیا با موجود بودن این شرایط حاضر به انتخاب رستوران دیگری هستید؟ به خصوص هنگامی که زمان محدودی دارید یقینا انتخاب دیگری نخواهید نمود.
  • لذا یک رستوران با طراحی نرم افزار موبایل می تواند در خیلی از اوقات فقط به دلیل طراحی اپلیکیشن از رقیبان پیشی گیرد.
  • بنگاه های اقتصادی دیگر نیز با طراحی نرم افزار موبایل می توانند در دسترس مشتریان و مخاطبان خود قرار گیرند. و با توجه به استفاده اکثر مردم از سیستم عامل های اندروید و IOS فقط کافیست طراحی اپلیکیشن برای سیستم عامل های اندروید و IOS انجام شود.

گسترش کسب و کار

با پیشرفت جهان تکنولوژی و افزایش هر روزه تعداد کاربرانی که مجهز به ابزارهای هوشمند همراه مثل موبایل ، تبلت ، ساعت های هوشمند می شوند دنیای طراحی نرم افزار وارد بعد جدیدی از طراحی شده است. این بعد جدید جهت رفع نیاز و خواسته های بازار و تجارت ایجاد شده است.

  • طراحی نرم افزارهایی که بر روی دستگاه های همراه هوشمند قابل نصب باشند و در عین حال قدرتمند و سریع عمل کنند، امروزه شاهد افزایش تقاضا ها برای نرم افزار های جدید و کاربردی از طرف کاربران هستیم که ارتباطات را راحت تر و تاثیر گذاری را بیشتر کند، برای مثال استراتژی بازاریابی اکثر شرکت های بزرگ در حال تغییر و رفتن به سمتی است که همواره با مشتری و مخاطبان خود در ارتباط باشند؛ اما این ارتباط برای آنها لذت بخش و دو طرفه باشد. مثالی از این رفتار را نرم افزارهای موبایل که ویژه هر شرکتی طراحی شده شاهد هستیم. این نرم افزارها می توانند تخصصی باشند و فروش محصولات و خدمات شرکت ها باشد و نیاز به ارتباط حضوری و یا مراجعه به وبسایت شرکت را از بین ببرد و نرم افزار موبایل بتواند پل ارتباطی با خدماتی قوی بین مشتری و شرکت باشد.
TOP